STOWARZYSZENIE DELTA w NIELISZU - strona nieoficjalna

• DELTA NIELISZ !!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Granica Lubycza Królewska - Orkan Bełżec 1:2
  • Andoria Mircze - Ruch Machnów Nowy 1:0
  • Huragan Hrubieszów - Perła Telatyn 3:0
  • Sparta Łabunie - Metanoja Lipsko 5:0
  • Ostoja Skierbieszów - Szyszła Tarnoszyn 7:1
  • Szumy Susiec - Delta Nielisz 2:1

GG

Boniek

chmielick

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Harus09. 36

Brak aktywnych ankiet.

Nieliskie Forum Sportowe

NIELISKIE FORUM SPORTOWE

Gala sportowa organizowana jest od 2009 roku w celu podsumowania osiągnięć sportowych w minionym roku oraz podsumowania działalności klubu sportowego Delta Nielisz.Zdjęcia z imprez w linku GALERIA

II Nieliskie Forum Sportowe

-podsumowanie 2009 roku-

Uchwała Zarządu Stowarzyszenia Delta w Nieliszu otworzyła możliwość podziękowania tym wszystkim sponsorom, którzy nie byli obojętni w 2009 roku i wsparli w większym lub mniejszym stopniu całoroczne działania i przedsięwzięcia Stowarzyszenia Delta w Nieliszu. Najbardziej naszą społeczną pracę wspierali : Wójt Gminy Nielisz i Rada Gminy w Nieliszu, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Zamościu, Apteka w Nieliszu, Stacja Paliw w Nieliszu, Lampogas Agrogas,  Gorzelnia w Ruskich Piaskach, Piekarnia w Nieliszu, Sklep ASTRA w Nieliszu, Sklep Wielobranżowy w Nieliszu, Universal Leaf Tabacco, Fermentownia Tytoniu Krasnysta – FTK, Bank Spółdzielczy w Nieliszu, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Podziękowano również za propagowanie rozwoju sportu 1)sród młodzieży w mediach. Wyróżnienia przyznano dla: Marek Sztochel – redakcja Kroniki Tygodnia i Tomek Pakuła – redakcja Radiowa OLE nadawana w Katolickim Radiu Zamość.

Chwile z przeszłości KS Delta przypomniała przedstawiona prezentacja na temat dotychczasowego dorobku Klubu Delta Nielisz. Podczas prezentacji zwrócono uwagę że klub istnieje od 15 lat.

W czasie II Forum Sportowego ogłoszono wyniki Konkursu na Piłkarza Roku KS Delta Nielisz. Piłkarzem Roku został Andrzej Świstowski wieloletni zawodnik  występujący w  barwach naszej drużyny.

Deserem sportowym II Forum Sportowego było przedstawienie prezentacji osiągnięć Karoliny Pastuszak, która od 11 lat uprawia judo.  Decyzją Zarządu Stowarzyszenia Delta Karolina została wyróżniona i otrzymała tytuł „Sportowca Roku 2009 Roku” i stosowny puchar. Chcielibyśmy w ten sposób zwrócić uwagę, że pośród nas żyją tacy pasjonaci i mistrzowie jak Karolina, którzy swoją postawą sportową, pracą promują naszą miejscowość, gminę a nawet region w naszym kraju. Życzymy Ci Karolina Jak najwięcej sukcesów, satysfakcji i hojnych sponsorów.

Całe spotkanie przejdzie do historii dzięki obecności Zamojskiej Telewizji Internetowej, gdzie można obejrzeć relację z „II Forum Sportowego w Nieliszu”.

Na zakończenie spotkania przybyli goście delektowali się podobno bardzo dobrym ciastem, kawą i herbatą .

I Nieliskie Forum Sportowe

-podsumowanie 2008 roku-

Dnia 12 grudnia 2008 roku w Szkole Podstawowej w Nieliszu odbyła się uroczysta gala sportowa. W imprezie uczestniczyli sportowcy, przedstawiciele władz gminnych, przedsiębiorcy oraz sponsorzy oraz zaproszeni goście.
Program forum:

1.       Przywitanie gości i zapoznanie uczestników forum z programem uroczystości.  Spotkanie poprowadził Pan Jacek Stefański – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Delta.

2.       Omówienie celu organizacji tej imprezy.

3.       Wyróżnienie laureatów w poszczególnych kategoriach:

a.       „Partnerzy Inicjatyw Sportowych w Gminie Nielisz”. Laureatami tego wyróżnienia zostali: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Zamościu, Lampogas Agrogas z/s w Wólce Nieliskiej, Bank Spółdzielczy w Nieliszu z/s w Stawie Noakowskim.

b.       „Za szczególne wsparcie działalności  Klubu Sportowego DELTA Nielisz”. Lauratami tego wyróżnienia zostali: Pan Zbigniew Mazurek /za pomoc przy powstawaniu zaplecza boiska/, Pan Piotr Szczurek /za pomoc w prowadzeniu dokumentacji klubu/.

c.       „Sportowiec Gminy Nielisz roku 2008”. Laureatem tej nagrody została Anna Jakubczak /lekkoatletka, olimpijka/.

4.       Omówienie kalendarz imprez sportowo – kulturalnych w Gminie Nielisz w 2009 roku.

5.       Przedstawienie i omówienie wyników sportowych Delty Nielisz – przez trenera Pana Waldemara Wnuka.

6.       Wystąpienie Wójta Gminy

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Szumy SusiecDelta Nielisz
Szumy Susiec 2:1 Delta Nielisz