STOWARZYSZENIE DELTA w NIELISZU - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
 • DELTA NIELISZ !!!!
 • Wyniki ostatniej kolejki:
 •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 172, wczoraj: 337
ogółem: 1 069 401

statystyki szczegółowe

Ankiety

ANDORIA - DELTA

Zegar

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Zczuba.tv

Aktualności

 

Piłka halowa

KOMUNIKAT

Z IV HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR WÓJTA GMINY NIELISZ

22. 01. 2011R.

 

IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Nielisz rozegrany został w sobotę 22 stycznia 2011r  na hali sportowej w Sułowie. W turnieju wzięło udział pięć drużyn z terenu gminy Nielisz: Rozgrom Złojec, Bafana Nawóz, Green Street Nielisz, Kopacze Staw Noakowski, Seniorzy Krzak. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, w wyniku poszczególnych meczów I miejsce zdobyła drużyna Seniorzy Krzak, II miejsce zdobyła drużyna Kopacze Staw Noakowski, II miejsce zajęła drużyna Green Street Nielisz, IV Rozgrom Złojec i V Bafana Nawóz. Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został Zbigniew Mazurek, a Królem Strzelców Grzegorz Śliwa, obydwaj z drużyny Seniorzy Krzak.

         Puchary za I, II, III miejsce, udział w turnieju i statuetki wręczył wójt gminy Nielisz pan Adam Wal.

         Podsumowując turniej wójt gminy pan Adam Wal powiedział, że cieszy się iż takie spotkania sportowe dają ofertę spędzenia czasu wolnego i rozwijania swoich zainteresowań naszym mieszkańcom, a szczególnie naszej młodzieży. Zwrócił też uwagę na to, że władze naszej gminy starają się wspierać tego rodzaju formy aktywności fizycznej. Zapewnił o zainteresowaniu ze strony władz gminy rozwojem infrastruktury rekreacyjno sportowej.

         Na zakończenie drużyny otrzymały posiłek regeneracyjny w postaci owoców i soków i słodyczy.

         Zarząd Stowarzyszenia Delta dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w turnieju, a szczególnie wójtowi gminy Nielisz za patronat, sędziom Januszowi Winiarczykowi i Markowi Borowińskiemu , panu Dariuszowi Popielcowi za pomoc w organizacji oraz Andrzejowi Świstowskiemu za przygotowanie turnieju, a także pani dyrektor Zespołu Szkół w Sułowie za życzliwość i gościnność nie tylko w czasie turnieju ale również w czasie treningów naszej drużyny.

 

 

 

 

III MISTRZOSTWA GMINY NIELISZ

W PIŁCE HALOWEJ 2009
 O PUCHAR PREZESA DELTY NIELISZ 

Dnia 10 stycznia 2010 r. w Starym Zamościu odbyły się „III Mistrzostwa Gminy Nielisz w Halowej Piłce Nożnej”. Zawody organizowało Stowarzyszenie Delta Nielisz. Jak co roku do turnieju zgłosiła się duża ilość młodzieży, jednak w tym roku niesprzyjającą aura sprawiła że kilka drużyn nie dojechała na zawody. W zawodach startowało siedem drużyn: Kopacze Staw Noakowski, Wymiatacze Staw Noakowski, Orion Ruskie Piaski, Kasztaniaki Wólka Złojecka, Gwiazdy Nielisz, Sęki Nielisz, Spragnieni Nielisz .
Drużyny po rozlosowaniu grup przystąpili do rozgrywek z wielkim animuszem gdyż w tym roku trudno było wskazać jednoznacznie faworyta. Każdy więc teoretycznie mógł ten turniej wygrać, co przełożyło się w zawodach. O awansie do dalszej gry często decydowała w tabeli jedna bramka lub potrzeba rozegrania rzutów karnych.

Wyniki Gr. A: Kopacze Staw – Wymiatacze Staw 1:1, Orion Ruskie Piaski- Kasztaniaki Wólka Złojecka 1:2, Kopacze Staw- Orion Ruskie Piaski 4:1, Wymiatacze Staw- Kasztaniaki Wólka Złojecka 1:3, Kopacze Staw- Kasztaniaki Wólka Złojecka 2:0, Wymiatacze Staw- Orion Ruskie Piaski 3:3 .
Wyniki Gr B: Gwiazdy Nielisz- Sęki Nielisz 2:0, Gwiazdy Nielisz- Spragnieni Złojec 0:2, Sęki Nielisz- Spragnieni Złojec 2:1 .
W ogólnej klasyfikacji siódme miejsce zajęła drużyna Orionu Ruskie Piaski. W meczu o piąte miejsce Sęki Nielisz pokonały w rzutach karnych drużynę Wymiatacze Staw.
W meczu o trzecie miejsce zagrały Gwiazdy Nielisz – Kasztaniaki Wólka Złojecka. W meczu padł wynik 2:2 dlatego potrzebna była seria rzutów karnych. Większą skutecznością popisali się zawodnicy z Wólki Złojeckie i oni zdobyli puchar.
Mecz finałowy to mecz Kopacze Staw Noakowski – Spragnieni Złojec. Mecz zakończył się remisem 2:2. Zwyciężę wyłoniono w serii rzutów karnych. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna ze Stawu Noakowskiego.
Skład Kopaczy Staw Noakowski: Grzegorz Głowala, Andrzej Świstowski, Grzegorz Śliwa, Jacek Stefański, Bartłomiej Turek, Adam Kot.
Skład Spragnieni Złojec: Rober Kulikowski, Dariusz Kulikowski, Łukasz Jakubczak, Tomasz Jakubczak, Karol Dywański, Karol Kiszczak
„Dla klubu Delta organizowane zawody mają ogromne znaczenie. Po pierwsze celem zawodów jest dbanie o rozwój fizyczny młodzieży i dorosłych w oparciu o zasady kulturalnego zachowania i Fair Play. Ponadto czas zawodów to okres szukania nowych talentów do gry w Delcie. Poziom zawodów był bardzo wysoki i o awansie do dalszych gier często decydowały rzuty karne. W turnieju z dobrej strony pokazali się zawodnicy z Wólki Złojeckiej. Turniej oceniam za udany od strony organizacyjnej i sportowej.” – Jacek Stefański.
Po zakończeniu zawodów Prezes Zarządu Jan Pańczyk wraz z sędziami zawodów Panem Andrzejem Swachą i Krzysztofem Fidorem dokonali uroczystego wręczenia dyplomów, pucharów i nagród rzeczowych. W ogólnej klasyfikacji „królem strzelców’ z siedmioma bramkami został Bartłomiej Turek. Najlepszym piłkarzem turnieju wybrany został wybrany zawodnik z Wólki Złojeckiej – Karol Soboń .
 

II MISTRZOSTWA GMINY NIELISZ

W PIŁCE HALOWEJ 2008
 O PUCHAR PREZESA DELTY NIELISZ Z wielkim sukcesem w kalendarz imprez sportowych Gminy Nielisz wpisały się Mistrzostwa Gminy Nielisz w Halowej Piłce Nożnej. O sukcesie tej imprezy świadczy to że zawody organizowane są poza terenem gminy a w rozgrywkach uczestniczy bardzo wielu sportowców z naszej gminy. W tym roku zawody odbyły się 14 grudnia 2008r w Starym Zamościu. W zawodach uczestniczyło osiem drużyn: Kopacze Staw, Czerwone Diabły Nielisz, Drewniaki Staw Noakowski, Orion Ruskie Piaski, Sporting Nielisz, Browar Nawóz, FC Wólka Złojecka, Rozpacz Złojec.

W wyniku przeprowadzonych rozgrywek o trzecie miejsce zagrali drużyny Rozgrom Złojec – Sporting Nielisz. Lepsi okazali się zawodnicy z Nielisza wygrywając mecz 3:2. W finale zagrali drużyny: Kopacze Staw – Czerwone Diabły Nielisz. Mecz wygrali zawodnicy ze Stawu.

Najlepszych nagrodził Prezes Delty Nielisz - Pan Jacek Stefański. 

Królem strzelców zostali: Marek Borowiński /Kopacze Staw/ i Łukasz Jakubczak /Rozgrom Złojec/ - 7 bramek.

Najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany Wojciech Świstowski z Czerwonych Diabłów Nielisz.


 

I MISTRZOSTWA GMINY NIELISZ

W PIŁCE HALOWEJ 2007
         O PUCHAR SEKRETARZA GMINY NIELISZ 
 

     
   
 

Dnia 18 listopada 2007r. odbył się pierwszy w naszej gminie turniej halowej piłki nożnej. Zawody odbyły się w sali gimnastycznej Gimnazjum Publicznego w Starym Zamościu.

W zawodach wzięło udział 8 zespołów: Orion Ruskie Piaski, FC Wólka Złojecka, Galaxy Nielisz, Manchatan Krzak, Athletico Złojec, Cisowianka Nielisz, Szczakowianka Nawóz, Kopacze Staw Noakowski.

W wyniku losowania wszystkie zespoły przydzielono do dwóch grup.

Grupa I

 1. Orion Ruskie Piaski

 2. Galaxy Nielisz

 3. Cisowianka Nielisz

 4. Manchatan Krzak

Grupa II

 1. Szczakowianka nawóz

 2. FC Wólka Złojecka

 3. Kopacze Staw Noakowski

 4. Athletico Złojec

 

Mecze gr. I

Orion– Galaxy 2:2
M. Gożdziuk M. Pastuszak
P. Grudka M. Świstowski

 

Cisowianka – Manchatan 0:6
G. Kulikowski x 2
M. Jakubczak x 3
G. Śliwa

Orion – Cisowianka 1:1
T. Pastuszak D. Szyszkowski

Galaxy- Manchatan 7:1
M. Lachowicz x 4 M. Jakubczak
M. Pastuszak x 2
R. Mikuła

Orion – Manchatan 1:2
J. Baran R. Kulikowski x 2

Galaxy- Cisowianka 9:4
M. Pastuszak x 3 P. Wytrzyszczewski x 2
M. Lachowicz x 4 W. Świstowski
S. Dudek D. Szyszkowski
R. Mikuła

 

Mecze gr. II

Szczekowianka – Wólka Z. 0:6
K. Kiszczak
J. Buryś
M. Świstowski x 2
K. Dywański
M. Rycaj

Kopacze – Athletico 5:0
M. Borowiński
P. Turek x 3
A. Kot

Kopacze – Szczekowianka 11:1
P. Turek x 3 R. Bełkot
M. Borowiński
A. Kot x 2
Ł. Antończak x 2
B. Turek x 3

Wólka Z – Athletico 1:2
D. Soboń K. Kiszczak (sam.)
S. Głąb

Athletico -Szczakowianka 4:0
S Głąb x 2
D. Piróg
P. Marchewka

Kopacze – Wólka Z. 8:0
M. Borowiński x 4
A. Kot x 2
P. Dąbek
P. Turek

 

Półfinały

Kopacze – Manchatan 10:0
A. Świstowski
P. Turek x 3
M. Borowiński x 3
A. Kot x 2
Ł. Antończak

Galaxy – Athletico 2:0
M. Pastuszak
M. Lachowicz

 

III miejsce

Athletico – Manchatan 5:1
S. Głąb M. Jakubczak
Ł Jakubczak x 4

 

Finał

Kopacze – Galaxy 4:0
A. Kot x 2
P. Turek x 2

Po zakończeniu rozgrywek odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i pucharów. Nagrody wręczali Pan Piotr Pyś – Sekretarz Gminy Nielisz oraz Pan Dariusz Jakubczak – Radny Rady Gminy Nielisz.

Zdjęcia w albumie

      

RGULAMIN  ROZGRYWEK

   MISTRZOSTWA GMINY NIELISZ

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ ”

  Rozgrywki mają za zadanie wyłonić najlepszą drużynę Gminy Nielisz w halowej piłce nożnej za ............ rok.

 Głównym celem zawodów jest dbanie o rozwój fizyczny młodzieży i dorosłych w oparciu o zasady kulturalnego zachowania i Fair Play.

Rozgrywki zostaną rozegrane w ............................. Losowanie odbędzie się o godz ...................  w miejscu rozgrywek.

Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w regulaminie

W turnieju weźmie udział maksymalnie 12 drużyny w – o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń

W zawodach mogą startować młodzież od pierwszej klasy szkoły gimnazjalnej

Zgłoszenia przyjmuje : ................................. do .............................

Prawo startu w rozgrywkach mają drużyny, które z chwilą zgłoszenia dostarczą listę zawodników danej drużyny z adresem zamieszkania i datą urodzenia poszczególnych zawodników oraz wpłacą wpisowe 20 zł.( dwadzieścia zł)

Nagrody i wyróżnienia we wszystkich dyscyplinach zostaną rozdane po meczu finałowym.

Transport na zawody – indywidualnie każdy ma sobie zapewnić

W rozgrywkach obowiązują ogólne zasady i przepisy wg. LZS

System losowania na grupy zastrzega sobie organizator. Podczas losowania

       obowiązkowa jest obecność kapitanów drużyn lub trenerów.

 Czas gry: 2x 5 minut (bez przerw).

O sposobie rozgrywania zawodów uczestnicy zostaną powiadomieni przed rozgrywkami /uzależnione jest to od ilości zgłoszonych drużyn/.

O awansie i pozycji w grupie decydują: punkty,  bramki, bezpośredni mecz, rzuty karne

W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy zameldowani na terenie Gminy Nielisz. Każdy zawodnik zgłoszony do zawodów musi posiadać podczas rozgrywek dokument tożsamości ze zdjęciem

Obuwie: lanki lub trampki

Ilość zawodników: 4+bramkarz

Rzut karny wykonuje się z 7 m

Zmiany dokonuje się systemem hokejowym

Kary indywidualne: 1 minuta, 2 minuty, jedna połowa meczu

Bramkarz może wznawiać ręką lub nogą

Obowiązuje bezwzględny zakaz gry wślizgiem – karany rzutem wolnym bezpośrednim, a w polu karnym rzutem karnym – wyjątek gra bramkarza

W przypadku remisu w rundzie pucharowej, drużyny wykonują po 3 rzuty karne.

  

TRENINGI

 TRENINGI 

 Seniorzy:

Wtorek  18:00
Boisko w Nieliszu

Zapraszamy wszystkich do reprezentowania barw naszego klubu!!!


 

 

 

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Brak danych.

Tabela ligowa

B-klasa » Zamość II

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

XVI Międzywioskowy Turniej piłki nożnej
Ładowanie...

Buttony