STOWARZYSZENIE DELTA w NIELISZU - strona nieoficjalna

• DELTA NIELISZ !!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Harus09. 36

DELTA - SPARTA

Spotkanie integracyjne-relacja

• autor: chmielick, 2017-03-27 20:30

W sobotę 25 marca 2017 w Restauracji CIS w Stawie Noakowskim odbyło się spotkanie integracyjne zawodników "Delta" Nielisz z Zarządem Stowarzyszenia Delta oraz z Wójtem Gminy Nielisz panem Adamem Walem. Spotkanie prowadził prezes Stowarzyszenia pan Janusz Bakoń.

Podczas spotkania prezes przedstawił cele przed rozpoczynającą się rundą wiosenną zarówno dla drużyny seniorów, jak i juniorów, oraz priorytety pracy dla zarządu Stowarzyszenia. Pan Janusz Bakoń złożył podziękowanie na ręce Wójta Gminy Nielisz pana Adama Wala za pomoc finansową Gminy - głównego sponsora Stowarzyszenia wręczając mu koszulkę Delta Nielisz.

Na spotkaniu zaprezentowane zostały także nowe komplety strojów. Spotkanie umilił bardzo smaczny obiad. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Galeria zdjęć

spotkanie-organizacyjne-przed-runda-wiosenna-2017-6583527.jpg spotkanie-organizacyjne-przed-runda-wiosenna-2017-6583528.jpg spotkanie-organizacyjne-przed-runda-wiosenna-2017-6583529.jpg

Autor: Treść:pozostało znaków:

Andoria MirczeDelta Nielisz
Andoria Mircze   Delta Nielisz
2018-06-03, 17:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

IV Liga Orlika 2017
Ładowanie...