Aktualności

Wnuk po raz drugi remis...

• autor: chmielick, 2018-05-28 09:45

W XIX kolejce Delta zremisowała u siebie z Sparta Łabunie 2:2.

Kibice tego dnia obejrzeli bardzo zacięty mecz z obu stron. Sytuacji bramkowych było bardzo dużo. Na prowadzenie wyszła drużyna gości na co gospodarze odpowiedzieli szybką kontrą co doprowadziło do remisu 1:1 strzelcem bramki był A. Dywański. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze stracili bramkę na 1:2. Delta udała się do szatni w przerwie meczowej z opuszczonymi głowami. Trener Wnuk w przerwie dodał motywacji zawodnikom oraz dokonał zmian zawodników. Druga połowa była pełna walki i wymiany ciosów. W 75 minucie B. Turek przepięknie dośrodkował z 40 metra z rzutu wolnego do J. Bakoń który pewnie pokonał bramkarza gości oddając strzał głową dając tym samym drugą bramkę drużynie gospodarzy. W doliczonym czasie gry goście mieli dogodną sytuacje do objęcia prowadzenia w tym meczu. Obrońca gospodarzy faulował napastnika gości na 20 metrze otrzymując napomnienie. Do rzutu wolnego podszedł K. Bosiak który oddał bardzo celny strzał w samo okienko lecz S. Dudek popisał się interwencją godną powtórki na Eurosporcie. Mecz zakończył się remisem po raz drugi pod wodzą trenera Wnuka, który z pewnością przyniósł świeżość do drużyna a także buduję drużynę, prowadzi systematyczne jednostki treningowe które przynoszą szybkie efekty. Trenerze ! DZIĘKUJEMY !